معرفی و دانلود نسخه جدید گوگل ارث

بی شک با نرم افزار گوگل ارث (Google Earth) آشنایی دارید .

گوگل ارث (Google Earth) ، برنامه‌ای است که توسط شرکت کِی‌هول ساخته شده‌است و برای مشاهدهٔ تصاویر ماهواره‌ای گرفته شده توسط شرکتهای satellite imagery و aerial photography و GIS 3D از سراسر زمین استفاده می‌شود. این برنامه در سه گواهینامه ارائه می‌شود : نسخهٔ رایگان با امکانات محدود، نسخه‌ای با امکانات اضافه که سالی ۲۰ دلار آمریکا حق عضویت دارد و نسخهٔ حرفه‌ای که برای مقاصد تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرد و حق عضویت سالانهٔ آن معادل ۴۰۰ دلار آمریکا می‌باشد.

این برنامه همچنین امکان دیدن نقشهٔ جاده‌ها و خیابان‌های شهرها و روستاهای مختلف جهان را فراهم کرده و از دیگر امکانات این برنامه میتوان به جستجو در هتل‌ها ، رستوران‌ها و دیگر اماکن مختلف شهرها اشاره کرد.

به تازگی گوگل ارث نسخه جدیدی از نرم افزار Google Earth خود را منتشر کرد که دارای قابلیتهای جدیدی است که در ادامه با قابلیتهای جدید آن بیشتر ، آشنا می شویم .

نمایش مکانهای بسیار بیشتری به صورت سه بعدی از مهمترین قابلیتهای اضافه شده به این نسخه هستند که شامل شهرهایی از جمله : San Francisco, Boston, Orlando, Munich, Zurich و تعدادی دیگر می باشد .

همچنین Google Earth 4.3 به تصاویر ویدیویی خیابان ها که در برنامه نقشه گوگل موجود است دسترسی دارد. فقط با کلیک کردن بر روی آیکون دوربین یک پنجره بصورت pop-up ویدیوی خیابان را نمایش می دهد.

کلید های فرمان جدید نمایشی نیز در این ورژن مشاهده می شود. یکی از آن کلید فرمان north (شمال) است. با کلیک بر روی این کلید فرمان، موقعیت تصویر بصورتی که شمال در بالای صفحه است، تغییر می کند.

ویدیو های طلوع و غروب خورشید نیز خیلی خیلی جالبند. فقط به نقطه ای که می خواهید رفته و کلید فرمان “sun” (خورشید) را در نوار ابزار کلیک نمایید. اینکار نوار تغییر زمان گرافیکی را نشان می دهد که شما می توانید زمان منطقه با موس تغییر داده و یا با کلیک برروی Play بصورت اتوماتیک تغییر زمان در منطقه را مشاهده کنید.

از آنجایی که دریافت برنامه گوگل ارث ، برای ایرانیان ، از طریق وب سایت گوگل مقدور نیست . در ادامه 2 لینک ، جهت دریافت از سایتهای دیگر در نظر گرفته ایم که برای دانلود آن مشکلی نداشته باشید . چنانچه به هر دلیل نتوانستید از یکی از لینکها دانلود کنید می توانید از لینکهای کمکی استفاده کنید .

دانلودGoogle Earth نسخه 4.3 (لینک مستقیم)

حجم : 7.3 مگابایت

در خبرنامه ما عضو شوید
در خبرنامه ما عضو شوید
در خبرنامه ما عضو شوید تا از آخرین مطالب با خبر شوید.
هر زمان که بخواهید، می‌توانید عضویت‌تان را لغو کنید.

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.